Müük Talumaja, Trsek, Primorska, Sloveenia, Trsek

Müük - Cod. 17474

  • Tüpoloogia: Talumaja
  • Piirkond: 340 m²
  • Tubades: 8
  • Põrand: 2

On Sloveenia rannikul Istria piirkonnas väike küla Trsek eelkõige väike jõgi Dragonja, 2 maja, kokku 180m, hoone maa 340m vesi, elekter. Ilus vaade. Üks omanik. Juriidiliselt kõik korras.
Kõlbelised on kommuunis Koper linn. Majad on kivist. 1 on umbes 30m põhiplaaniga, teine ​​umbes 45m. Nad olid seotud terrass esimesel korrusel. Üks aed on orienteeritud lõuna jõe orgu, mis tulevikus on looduskaitseala. Teine aed on põhjas. Kõlbelised on keset küla, vaid ka piiri. Päris hästi isolaadi naabrid, mis on enamasti kohalikud nädalavahetustel inimesi.
On tüüpiline vahemereline kliima. Palju päikest, vaikne ja vaikus. Imeliselt vaatamiseks on orus. Ühendatud munitsipaal-vesi end elektrisüsteem. See on maja number. kui huvitatud rekonstrueerimine võimalus on antiikmööbel puit, kivid, plaadid. Üks omanik. Juriidiliselt kõik korras.
Distants: Koper-üks tänav 18km teiste 16 km, Portoroz (Piran) -35 km, Horvaatia piiri-15km, Opatija-60 km, Umag 45 km, Trieste-30 km, Lipica 45 km, Ljubljana 110km. 15 min jalutuskäigu kaugusel jõgi. Lennujaamade läheduses on Trieste, Treviso, Pula, Ljubljana, Portorož on jumbu. Sloveenia mere (merevaade) on Koper, Izola, Piran, Lucia (Portoroz).
Hind: € 110,000.

Järelepärimine selle kinnisvara kohta


Free real estate ads
Tahaksin saada uuendusi sarnane pakub
Nõustun isikuandmete töötlemisel*
Tühista
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB